Džokovičs spēlēs "US Open"

Novāks Džokovičs FOTO: ausopen.com

Pasaules tenisa ranga līderis serbs Novaks Džokovičs spēlēs "US Open", izbeidzot spekulācijas par savu klātbūtni sezonas pirmajā "Grand Slam" turnīrā kopš koronavīrusa izraisītās pauzes, ceturtdien tenisists apstiprināja savā "Twitter" kontā.

Džokoviča lēmums kontrastē ar vairāku citu pasaules vadošo tenisistu viedokli, kuri izlēmuši ASV atklātajās meistarsacīkstēs nepiedalīties neparedzamās Covid-19 sērgas dēļ. Viņu vidū ir arī četrkārtējs sacensību čempions spānis Rafaels Nadals un sievietes pasaules pirmā rakete austrāliete Ešlija Bārtija.

"Es ar prieku apstiprinu, ka šogad piedalīšos "Western and Southern Open" un "US Open"," Džokovičs pauda "Twitter" ziņojumā.

"Tas nebija viegls lēmums, ņemot vērā visus šķēršļus un izaicinājumus, taču izredzes atkal sacensties mani patiesi satrauc," piebilda septiņpadsmitkārtējais "Grand Slam" turnīru uzvarētājs.

Paredzams, ka 31.augustā turnīrs Ņujorkā sāksies slēgto durvju režīmā.

Pirms tā notiks arī "Western and Southern Open" sacensības, kas parasti tiek spēlētas Sinsinati, bet šogad ir pārceltas uz Ņujorku.

Džokoviča lēmums piedalīties "US Open" ir ievērojams atbalsts turnīra rīkotājiem pēc tam, kad virkne vadošo sportistu izvēlējās turnīrā šogad nepiedalīties.

Par dalību ASV atklātajās meistarsacīkstēs paziņojušas arī abas labākās Latvijas tenisistes - Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova.

Džokovičs tika asi kritizēts pēc labdarības tenisa pasākumu rīkošanas Balkānos jūnijā, kurā viņam un vairākiem spēlētājiem tika fiksētas Covid-19 pozitīvas analīzes.

Uz augšu
Back