VIDEO ⟩ Savaļnieks atzīts par virslīgas mēneša skaistāko vārtu autoru

Par 2020. gada Latvijas "Optibet" virslīgas futbola čempionātā otrā mēneša jeb jūlija skaistāko vārtu autoru TVNET aptaujā atzīts RFS futbolists Roberts Savaļnieks.

Par sezonas pirmā mēneša jeb jūnija skaistāko vārtu autoru tika atzīts Serbijas pussargs Nemanja Belakovičs no Jūrmalas "Spartaks".

Savukārt sezonas otrajā mēnesī par skaistāko "golu" parūpējies pašmāju futbolists Roberts Savaļnieks, kurš izcēlās ar iespaidīgu tālšāvienu.

8. jūlija spēlē RFS pēc pirmā puslaika izbraukumā atradās iedzinējos 0:2 pret BFC "Daugavpils", taču spēles otrajā daļā viesi atspēlējās un izcīnīja uzvaru ar 3:2.

Spēles 81. minūtē Savaļnieks no lielas distances spēcīgi radīja bumbu vārtu tīklā, izvirzot RFS komandu 3:2 vadībā.

27 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 11 mačos guvis vienus vārtus.