"Sevilla" sesto reizi vēsturē sasniedz UEFA Eiropas līgas finālu

Spānijas futbola klubs "Sevilla" svētdien Ķelnē sasniedza UEFA Eiropas līgas finālu un par Vecā kontinenta otru prestižāko trofeju cīnīsies sesto reizi vēsturē.

Seviljas futbolisti pusfinālā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Anglijas klubu Mančestras "United".

Pēc Markusa Rešforda notriekšanas soda laukumā devītajā minūtē un "Sevilla" vārtiem tika nozīmēta "pendele". Uz 11 metru soda sitienu atzīmes stājās Brunu Fernandešs, kurš raidīja bumbu mērķī, panākdams 1:0.

Spēles 26.minūtē Spānijas klubs izmantoja "United" paviršo spēli aizsardzībā, Suso netraucētam panākot 1:1.

Cīņas rezultāts nemainījās līdz pat 78.minūtei, kad pēc Hesusa Navasa centrējuma Lūks de Jongs no pāris metru atzīmes raidīja bumbu tīklā - 2:1 "Sevilla" labā. De Jongs mačā iesaistījās tikai 56.minūtē, nākot uz maiņu.

"Sevilla" ir pieckārtēja UEFA Eiropas līgas čempione un uzvarējusi visos finālos, kuros spēlējusi - tituli izcīnīti 2006., 2007., 2014., 2015. un 2016.gadā.

Otrā pusfinālā pirmdien Diseldorfā Milānas "Inter" cīnīsies ar Doņeckas "Šahtar".

Fināls Ķelnē gaidāms 21.augustā.

Pērn UEFA Eiropas līgas finālā divu Londonas klubu duelī "Chelsea" ar 4:1 uzvarēja "Arsenal".

Eiropas līgā šajā sezonā finālam bija jānotiek Gdaņskā, taču pēc finālturnīra piešķiršanai Vācijas pilsētām poļi maču uzņems nākamgad. Pēc diviem gadiem fināls paredzēts Seviljā, bet 2023.gadā - Budapeštā.