Domstarpību dēļ "Latvijas Gada balvu sportā" aizstās ar "Trīs zvaigžņu balvu"

LETA
Domstarpību dēļ "Latvijas Gada balvu sportā" aizstās ar "Trīs zvaigžņu balvu"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Latvijas gada balva sportā 2019"
"Latvijas gada balva sportā 2019" Foto: Publicitātes attēls

"Latvijas Gada balva sportā" tiks aizstāta ar "Trīs zvaigžņu balvu", informē Latvijas Televīzijas Sporta ziņu redakcija.

Kopš 2005.gada "Latvijas Gada balvu sportā" rīkoja "Igo Japiņa sporta aģentūra", kas balvas nosaukumu esot reģistrējusi kā savu preču zīmi. Kā Latvijas Televīzijas sporta ziņās apgalvoja Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš (JKP), Japiņš esot atteicies atstāt mantojumā turpmākajiem ceremonijas rīkotājiem gan balvu, gan tās nosaukumu.

"Viņa piedāvājums bija konkrēts, lai mēs kā valsts atpērkam no viņa šo preču zīmi, kas, manuprāt, ir absurds," stāstīja Riekstiņš.

Turpretī Japiņš noliedz, ka bijušas kādas sarunas par konkrētu summu, ko vēlētos saņemt par preču zīmi.

"Iepriekš mēs bijām runājuši, bet šī jaunā valdība vispār nepieskārās šādiem jautājumiem," teica Japiņš.

Latvijas Televīzija ziņo, ka jaunajā balvā žūrija būs daudz plašāka un liela ietekme būs līdzjutēju balsojumam. Balvas rīkošanai varēs pretendēt atklātā konkursā un uzvarētājs saņems finansējumu pasākuma organizēšanai.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Latvijas Olimpiskajā komitejā, trešdien Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) devusi zaļo gaismu jaunās balvas konceptam.

"Kopīgi uzsāktais Latvijas Olimpiskās komitejas, Latvijas Paralimpiskās komitejas un Latvijas Sporta federāciju padomes darbs jauna koncepta izstrādē šodien IZM guvis atbalstu", informēja LOK prezidents Žoržs Tikmers

Nākamā tikšanās notiks trešdien, 26.augustā, lai turpinātu nepieciešamos sagatavošanās darbus sekmīgai pasākuma norisei.

"Latvijas Gada balva sportā 2019" par pērnā gada labākajiem sportistiem tika atzīti tenisiste Anastasija Sevastova un skeletonists Martins Dukurs.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu