Viens no "Nets" līderiem Džo Heriss pametis NBA "burbuli"

Džo Heriss
Džo Heriss Foto: Reuters/ScanPix

Viens no labākajiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bruklinas "Nets" basketbolistiem Džo Heriss pēc trešdienas spēles pametis komandu "personisku iemeslu" dēļ, ziņo NBA.

"Nets" Orlando notiekošā turnīra mačā trešdien ar 99:104 (33:29, 20:21, 27:24, 19:30) zaudēja iepriekšējās sezonas čempionei Toronto "Raptors".

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām "Nets" ir iedzinējos ar 0-2.

Kurucs nospēlēja 15 minūtes un 41 sekundi, realizējot savu vienīgo divpunktu metienu, bet aizmetot garām trīs tālmetienus.

14 punktus un 15 atlēkušās bumbas šajā mačā sakrāja Džo Heriss, kurš ir stabils komandas pamatsastāva spēlētājs, taču pēc mača viņš devās prom no Orlando "burbuļa".

Tas vēl vairāk apgrūtina "Nets" iespējas pieveikt "Raptors".

Karantīnas noteikumi nozīmē, ka Heriss izlaidīs vismaz sērijas trešo un ceturto spēli, bet precīzs karantīnas ilgums tiks noteikts, sportistam atgriežoties komandā.

Šosezon līgas pamatturnīra 69 spēlēs viņš laukumā aizvadījis vairāk nekā vidēji 30 minūtes mačā, kuru laikā ir guvis 14,5 punktus un izcīnījis 4,3 atlēkušās bumbas.