Rīgas "Dinamo" zaudē arī otrajā pārbaudes spēlē Somijā

Rīgas "Dinamo" hokejisti
Rīgas "Dinamo" hokejisti Foto: Raimonds Volonts, "Dinamo Rīga"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" otrdien piedzīvoja zaudējumu arī otrajā pārbaudes spēlē Somijā.

Rīdzinieki ar rezultātu 3:4 (2:1, 0:0, 1:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās iepriekšējās sezonas Somijas otrās līgas trešajam spēcīgākajam klubam Joensū "Kiekko-Pojat".

Ar metienu no zilās līnijas ceturtajā minūtē "Dinamo" komandu vadībā izvirzīja Roberts Mamčičs, bet desmit minūtes vēlāk pēc pretinieka apspēlēšanas Patriks Zabusovs panāca 2:0. Tiesa, 40 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām Ville Resenens vienus vārtus atguva.

Trešā perioda otrajā minūtē Valteri Lipeinens panāca 2:2, bet pēc vienas minūtes Jānis Jaks ar spēcīgu plaukstas metienu atguva "Dinamo" komandai vadību. Tomēr nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Saku Kīvinens izlīdzināja rezultātu.

Spēle turpinājās pagarinājumā, kura viducī Jaks saņēma divu minūšu noraidījumu. "Kiekko-Pojat" spēlējot vairākumā, Santeri Koponens ceturtajā minūtē ar spēcīgu metienu atnesa somiem uzvaru.

Jau ziņots, ka pirmdien "Dinamo" ar 4:5 pēcspēles metienu sērijā zaudēja pagājušās sezonas Somijas pēc spēka otrās līgas spēcīgākajai komandai Imatras "Kettera".

Trešdien komandai būs brīvdiena, ceturtdien rīdzinieki tiksies ar latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvēto KHL klubu Helsinku "Jokerit", bet 28.augustā - ar Somijas otrās līgas pagājušās sezonas devīto spēcīgāko vienību Vantā "Kiekko-Vantaa".

Par "Dinamo" galveno treneri pirms mēneša tika iecelts latviešu speciālists Pēteris Skudra, bet viņam asistēs Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas "Rīga" pagājušās sezonas galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs.

"Dinamo" aizvadītajā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai.

KHL jaunās sezonas sākums plānots 2.septembrī. Pirmo spēli jaunajā sezonā "Dinamo" aizvadīs 3.septembrī ar spēli pret Nursultanas "Baris", ievadot četru mājas maču sēriju.

Rīgas "Dinamo" sastāvs pārbaudes spēlēs Somijā

Vārtsargi: Reinis Liepiņš, Bruno Brūveris, Staņislavs Gaļimovs un Iļja Proskurjakovs.

Aizsargi: Metjū Majone, Morgans Eliss, Kristaps Sotnieks, Kristaps Zīle, Ondržejs Vitāseks, Roberts Mamčics, Ernests Ošenieks, Eduards Hugo Jansons un Jānis Jaks.

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš, Miks Indrašis, Miķelis Rēdlihs, Zeks Mičels, Konstantins Komareks, Gints Meija, Mārtiņš Dzierkals, Emīls Ģēģeris, Daniels Bērziņš, Renārs Krastenbergs, Deniss Fjodorovs, Patriks Zabusovs, Kaspars Ziemiņš, Daņila Larionovs, Deniss Paršins, Pāvels Černovs, Mets Vaits un Džeisī Lipons.

Pirmssezonas pārbaudes spēles Somijā (Latvijas laiks)

24. augusts, "Imatra Spa Areena" (Imatra, Somija), "Kettera" - Rīgas "Dinamo" 5:4 (pēcspēles metienos)

25. augusts, "Imatra Spa Areena" (Imatra), "Kiekko-Pojat" - Rīgas "Dinamo" 3:4 (papildlaikā)

27. augusts, "Trio Areena" (Vanta), plkst. 17:00, Helsinku "Jokerit" - Rīgas "Dinamo";

28. augusts, "Trio Areena" (Vanta), plkst. 17:00, "Kiekko-Vantaa" - Rīgas "Dinamo".