Emša pārstāvētā "Noah" zaudē UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas spēlē

Latvijas futbola pussarga Eduarda Emša pārstāvētā Armēnijas komanda "Noah" ceturtdien nepārvarēja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmo kārtu.

"Noah" viesos ar 1:4 (1:2) piekāpās spēcīgajai Kazahstānas vienībai Almati "Kairat".

Armēnijas klubs Eirokausos debitēja ar gūtiem vārtiem jau astotajā minūtē, kad pēc Kirila Bora sitiena no asa leņķa mājinieku vārtsargs ievirzīja bumbu vārtos. Četras minūtes vēlāk Aļikulovs Guļigits panāca 1:1.

Puslaika pārtraukumā "Noah" devās jau iedzinēju statusā, jo 35.minūtē "Kairat" komandu vadībā izvirzīja Brazīlijas izlases bijušais uzbrucējs Vāgners Silva de Souza. Brazīlietis guva arī nākamos vārtus, kad "Kairat" 70.minūtē nostiprinājās vadībā, bet kompensācijas laikā viņš piedalījās uzbrukumā, kas noslēdzās ar Denisa Dedečko bumbas ieraidīšanu savā cietoksnī - 4:1.

Emsis Eirokausos debitēja ar pilnu aizvadītu maču.

Lai iekļūtu Eiropas līgas grupu turnīrā, komandām jāpārvar četras kvalifikācijas kārtas.