Mūze sacensībās Vācijā piekāpjas titulētām škēpmetējām un ierindojas ceturtajā pozīcijā

Līna Mūze FOTO: https://www.facebook.com/VieglatletikaLV/

Latvijas čempione šķēpmešanā Līna Mūze sestdien Vācijas pilsētā Ofenburgā šķēpmešanas sacensībās ierindojās ceturtajā pozīcijā.

Mūze savu labāko rezultātu - 59,52 metri - sasniedza ar piekto mēģinājumu, tomēr tas sacensībās bija vien ceturtais labākais rezultāts.

Pirmajā mēģinājumā Mūze šķēpu aizmeta 56,15 metrus tālu, otrajā rezultātu uzlaboja par 73 centimetriem, trešajā un sestajā mēģinājumā palika bez rezultāta, bet ceturtajā - 57,11 metri.

Uzvaru Vācijā sestdien svinēja 2016.gada olimpisko spēļu čempione Sāra Kolaka no Horvātijas, kura piektajā mēģinājumā rīku raidīja 62,68 metru tālumā. Otro vietu izcīnīja Eiropas čempiones godā pabijusī vāciete Kristīne Husonga, kura ar pēdējā, sestajā, mēģinājumā šķēpu aizmeta 60,91 metra tālumā. 

Bronzu ieguva čehiete Nikola Ogorodņikova, kurai jau pirmajā mēģinājumā izdevās sasniegt 60,84 metru atzīmi.

Tikmēr vīru konkurencē startēt bija plānojis šīs sezonas Latvijas vadošais šķēpraidis Gatiss Čakšs, taču sacensību protokolā latvieša vārds nav atrodams.

22.augustā Jāņa Lūša piemiņas sacensībās Mūze izcīnīja trešo vietu, tādējādi pārtraucot savu septiņu uzvaru sēriju, kas sākās Somijā. 

Šosezon Mūze 1.augustā Kuortanes spēlēs Somijā šķēpu raidīja 62,75 metru tālumā, kas šobrīd ir sestais labākais rezultāts Eiropā. Savukārt starp visiem plānetas sportistiem, tas ir devītais labākais sniegums.

Uz augšu
Back