Noskaties: "Avalanche" pietrūkst vienas sekundes, lai atkārtotu NHL rekordu

Kolorado "Avalanche" komanda pēdējā spēlē Stenlija kausa izcīņā pret Dalasas "Stars" pirmajā trešdaļā 2:36 minūšu laikā guva četrus vārtus. Lai atkārtotu 1944. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) rekordu, pietrūka tikai vienas sekundes.

Kopumā pirmajā trešdaļā "Avalanche" hokejisti guva piecus vārtus, kas ir kluba rekords izslēgšanas spēlēs pēc gūto vārtu skaita vienā periodā.

1944. gadā četrus vārtus 2:35 minūšu laikā Stenlija kausa izcīņā pret Toronto "Maple Leafs" guva Monreālas "Canadiens" vienība.

"Avalanche" mačā guva uzvaru ar 6:3 (5:0, 1:2, 0:1). Rietumu konferences pusfināla sērija līdz četrām uzvarām ar 3-2 vadībā ir "Stars".

"Avalanche" komandu piektajā minūtē vadībā izvirzīja Pjērs Eduārs Belemārs, bet pirmās trešdaļas otrajā pusē īsā laikā precīzi meta Andrē Burakovskis, Neitans Makinons, Neizems Kadri un Miko Rantanens.

Otrajā nogrieznī Džo Pavelskis un Miro Heiskanens divus vārtus atguva, bet vēlreiz izcēlās Burakovskis. Trešajā periodā "Stars" vienībai vārtus guva arī Džeimijs Bens, taču mača iznākumu tas neizmainīja.

Zīmīgi, ka "Avalanche" komandai pirmajā periodā bija tikpat vārtu, cik pretiniekiem metienu.