Latvijas nākamā pretiniece Malta cieš zaudējumu dramatiskā cīņā

Latvijas futbola izlases nākamā pretiniece Maltas valstsvienība ceturtdien UEFA Nāciju līgas spēlē cieta zaudējumu dramatiskā cīņā.

Maltas futbolisti izbraukumā ar rezultātu 2:3 (1:1) zaudēja Fēru salu izlasei.

Pirmajā puslaikā ar gūtiem vārtiem apmainījās mājinieks Klēmints Olsens un viesis Jirgens Degabriele, bet 73. minūtē Andrejs Āgiuss izvirzīja vadībā Maltu.

Maltieši jau tuvojās uzvarai, taču 87. minūtē Andreass Olsens izlīdzināja rezultātu, panākot neizšķirtu 2:2.

Savukārt pamatlaika pašās beigās Branudrs Olsens izrāva 3:2 uzvaru Fēru salām.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase ceturtdien savā laukumā UEFA Nāciju līgas ievadā spēlēja neizšķirti 0:0 pret Andoru.

Latvijas izlase nākamo spēli aizvadīs svētdien izbraukumā pret Maltu. Mača sākums paredzēts plkst. 21.45 pēc Latvijas laika.

UEFA Nāciju līgas turpinājumā D divīzijas 1. grupā Latvijai būs jāspēkojas arī ar Fēru salām. Pirmā apļa tikšanās paredzēta 10. oktobrī izbraukumā Torshavnā.