TVNET Auto
Pasaules rallija čempionāta (WRC) posms Igaunijā
Pasaules rallija čempionāta (WRC) posms Igaunijā Foto: M-Sport Ford

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijā pēc pusgadu ilgās koronavīrusa pandēmijas pauzes atsākās pasaules rallija čempionāts. Uzvaru sīvā cīņā šajās sacensībās izcīnīja mājinieks un 2019.gada pasaules čempions Ots Tenaks no Hyundai Shell Mobis World Rally Team.

Otrajā vietā ar 22,2 sekundes sliktāku rezultātu finišēja viņa komandas biedrs Kreigs Brīns, savukārt trešais palika seškārtējais pasaules čempions, francūzis Sebastjans Ožjē no Toyota GAZOO Racing WRT. Viņš Brīnam zaudēja tikai 4,7 sekundes.

Tā kā aizvien pastāv dažādi saistībā ar koronavīrusu noteiktie ierobežojumi, daudzi rallija fani uz Igauniju nemaz nedevās. Patiesībā - ja nebūtu koronavīrusa, nebūtu arī WRC posma Igaunijā.

Lai vai kā, mūsu apjomīgā fotogalerija tagad ir iespēja ikvienam interesentam gūt nelielu ieskatu rallija notikumos pie Tartu un Otepes apkaimē Latvijas pierobežā.