VIDEO ⟩ Medvedevs un Tīms sasniedz "US Open" pusfinālu

Daniils Medvedevs
Daniils Medvedevs Foto: AP/Scanpix

Krievijas tenisists Daniils Medvedevs (ATP 5.) un austrietis Dominiks Tīms (ATP 3.) sasnieguši ASV atklātā tenisa čempionāta ("US Open") pusfinālu.

ATP ranga 5. rakete Medvedevs ar rezultātu 7-6 (8:6), 6-3, 7-6 (7:5) pārspēja savu tautieti Andreju Rubļovu, kurš pasaules reitingā ierindojas 14. pozīcijā.

24 gadus vecais Medvedevs otro reizi karjerā sasniedzis "Grand Slam" pusfinālu. Viņš pērn iekļuva "US Open" finālā, kur piekāpās spānim Rafaelam Nadalam.

Medvedevs uzvarā pret Rubļovu veica 16 eisus, bet pretinieks atbildēja ar 10 neatsitamām servēm.

Zīmīgi, ka Medvedevs šogad "US Open" turnīrā piecos mačos nav zaudējis nevienu setu.

"US Open" pusfinālā Medvedevs spēkosies ar Tīmu. Pasaules trešā rakete ceturtdaļfinālā ar 6-1, 6-2, 6-4 pārspēja Aleksu de Minoru no Austrālijas (ATP 28.).

Tīms pirmo reizi karjerā sasniedzis "US Open" pusfinālu. Viņš trīsreiz karjerā spēlējis "Grand Slam" turnīru finālos, taču visos zaudējis.

Jau vēstīts, ka iepriekš pusfinālā iekļuva Vācijas tenisists Aleksandrs Zverevs un spānis Pavlo Karenjo-Busta.