Strēlnieks "uguņo" no tālās distances; CSKA izcīna Ņevas kausu

Jānis Strēlnieks
Jānis Strēlnieks Foto: vtb-league.com

Latvijas basketbolists Jānis Strēlnieks piektdien Sanktpēterburgā palīdzēja Krievijas klubam Maskavas CSKA triumfēt pārbaudes turnīrā Ņevas kausa izcīņā.

CSKA ar rezultātu 93:67 pārspēja Saratovas "Avtodor", izcīnot otro uzvaru Ņevas kausa turnīrā.

Strēlnieks ar 19 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā, no tālās distances uzbrūkot ar izcilu precizitāti (2p. 1/3, 3p. 5/5, soda metieni 2/2).

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja nepilnas 19 minūtes (18:58), izcīnīja divas atlēkušās bumbas un veica divas rezultatīvas piespēles.

CSKA ceturtdien ar 80:78 uzveica Sanktpēterburgas "Zeņit", līdz ar to Maskavas klubs turnīru noslēdza ar divām uzvarām divās spēlēs.

Ņevas kausa pirmajā spēlē Strēlnieks nospēlētājās 15 minūtēs punktus neguva, bet izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm.