Daugaviņš spēlē rezultatīvi "Vitjaz" zaudējumā

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā komanda Maskavas apgabala "Vitjaz" piedzīvoja zaudējumu.

"Vitjaz" savā laukumā ar 2:4 (0:1, 1:3, 1:0) zaudēja Minskas "Dinamo".

Daugaviņš laukumā pavadīja 18 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli, reizi meta pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu un tikpat reizes bloķēja pretinieka mesto ripu.

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs rezultatīvu piespēli nopelnīja otrā perioda septītajā minūtē, kad palīdzēja Daniilam Piļenkovam realizēt skaitlisko vairākumu. Tobrīd "Vitjaz" izlīdzināja rezultātu - 1:1.

Uzvarētājiem 1+1 nopelnīja kanādiets Brendons Kozuns.

Tikmēr Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Spartak" mājās ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) zaudēja Čeļabinskas "Trakor", piedzīvojot otro neveiksmi pēc kārtas.

Vienīgos vārtus "Spartak" komandā iemeta Romāns Ļubimovs.

Maskavas komanda sešās spēlēs izcīnījusi piecus punktus un Rietumu konferencē ierindojas sestajā pozīcijā, kamēr Daugaviņa pārstāvētā "Vitjaz" ar četriem punktiem piecos dueļos ir devītā.

Savukārt Latvijas hokeja izlases trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" savā laukumā ar 4:3 (3:0, 0:3, 1:0) uzvarēja Sanktpēterburgas SKA.

Hārtlija vadītajā vienībā divus "golus" iemeta Denis Žernovs, bet divas rezultatīvas piespēles soma Olivera Kaski rēķinā.

"Avangard" šis bija jau sestais panākums septiņos dueļos, tādējādi Austrumu konferencē komanda ar desmit punktiem atrodama pirmajā pozīcijā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.