Ostapenko nepārvar Romas turnīra dubultspēļu otro kārtu

Aļona Ostapenko
Aļona Ostapenko Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko ceturtdien dalību Romas WTA "Premier 5" turnīrā pārī ar Gabrielu Dabrovski no Kanādas noslēdza ar zaudējumu dubultspēlē.

Ostapenko un Dabrovski otrās kārtas mačā ar 5-7, 3-6 piekāpās čehietei Lucijei Hradeckai un slovēnietei Andrejai Klepačai.

Pirmā seta ceturtajā geimā Ostapenko/Dabrovski zaudēja punktu servējot, tomēr spēja izlīdzināt rezultātu - 4-4. Vēlreiz ar savu servi zaudēts 12.geims noveda pie 5-7.

Arī otrajā setā pretinieces uzvarēja ceturto geimu, kad servēja Latvijas/Kanādas duets, un svinēja uzvaru arī  visā spēlē ar 7-5, 6-3.

Pirmā kārta Latvijas/Kanādas duetam bija brīva.

Par sniegumu dubultspēlē Ostapenko nopelnīja 105 pasaules ranga punktus.

Vienspēlē pirmdien Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 43.vietu, ar 4-6, 3-6 piekāpās polietei Magdai Linetei (WTA 35.).

Ostapenko turnīrs Romā ir pirmais pēc sezonas atsākšanās. Šobrīd viņa WTA tūrē septiņās vienspēlēs svinējusi trīs uzvaras.

Pirmdien Romas sacensībās zaudējumu piedzīvoja arī Anastasija Sevastova, kura piekāpās itālietei Džasmīnei Paolīni ar 2-6, 3-6.

Par sniegumu Romā katra no Latvijas tenisistēm vienspēlē nopelnīja vienu punktu WTA rangā.

Romas "Premier 5" turnīrs norisinās uz māla seguma.