Rallijkrosa čempionāts "burbulī" jeb ieskaties, kā norit gatavošanās sacensībām Rīgā

TVNET Auto
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Jau šajās brīvdienās Biķernieku trasē norisināsies pasaules rallijkrosa čempionāta nākamās sacensības Neste World RX of Rīga, kas atšķirībā no iepriekšējiem gadiem ietvers divus secīgus posmus. Kā norit gatavošanās cīņām neierastajos apstākļos, skaties jaunākajā Ātruma cilts raidījumā.

Šajā nedēļas nogalē Rīgā tiks aizvadīti divi FIA Pasaules čempionāta rallijkrosā posmi. Raimonds Strokšs "RA Events" direktors atzīst, ka šogad organizatoru darbs nav grūtāks, bet ir jauni izaicinājumi. Ir jāuzbūvē divi burbuļi – ārzemniekiem un vietējiem braucējiem, turklāt tie nedrīkst krustoties, jo likmes ir augstas visiem čempionāta dalībniekiem. 

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Ātruma cilts komanda ņem talkā tehnoloģijas un no 20 metru augstuma ieskatās slēgtajā braucēju teritorijā, kādas izmaiņas un ierobežojumi to skāruši. Talkā nāk Viesturs Kundziņš, "GRX Taneco" komandas pārstāvis, kurš izvadās skatītājus cauri slēgtajai zonai un aprunāsies ar komandu pārstāvjiem, uz kādiem kompromisiem šogad iziets, lai varētu startēt ar minimālu tehnisko un atbalsta komandu, bet parādīt maksimālo rezultātu.

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Lai noskaidrotu, kā tiek regulēts rallijkrosa superauto līdzsvaram startā un trases līkumos, Pauls Timrots ieskatīsies Reiņa Nitiša un "ESmotorsport" komandas testos. Ko rāda Nitiša starta braucienu testi un kas būs viņa veiksmes faktori trasē, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT viedtelevīziju.
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu