Vētras izpostītais Eiropas čempionāta pludmales volejbolā galvenais laukums atjaunots

TVNET Sports
Vētras izpostītais Eiropas čempionāta pludmales volejbolā galvenais laukums atjaunots
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Pludmales volejbola laukums Majoru pludmalē.
Pludmales volejbola laukums Majoru pludmalē. Foto: Latvijas Volejbola federācija

Vētras izpostītais Eiropas čempionāta (EČ) pludmales volejbolā centrālais laukums Majoru pludmalē piektdien atjaunots, lai jau sestdien uzņemtu sacensību izšķirošos mačus, ziņo Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Vētra un jūra ceturtdien izpostīja EČ pludmales volejbola centru Majoros. Piektdien mači notika "Ruukki" pludmales centrā Mārupē. 

Piektdienas vakarā LVF ziņoja, ka neskatoties uz nelabvēlīgiem laikapstākļiem Majoru pludmalē, pateicoties brīvprātīgo atsaucībai, dienas laikā izdevās sagatavot laukumus turpmākajām EČ spēlēm. Sacensību fināla dienas tiks aizvadītas Jūrmalā skatītāju klātbūtnē.

Pludmales volejbola stadions Majoru pludmalē.
Pludmales volejbola stadions Majoru pludmalē. Foto: Latvijas Volejbola federācija

Sakarā ar vietu ierobežojumiem un centrālā stadiona sektoru maiņu, papildu biļetes uz turnīra dienām vairs nebūs pieejamas tirdzniecībā. Stadiona tribīnēs varēs atrasties tikai tie apmeklētāji, kuri bija iegādājušies biļetes iepriekšpārdošanā. Visiem skatītājiem jārēķinās ar to, ka var tikt mainīta konkrētā sēdvieta.

Jau sestdien plkst.10 Majoru pludmalē turnīra dienu sāks Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs spēlē pret olimpiskiem vicečempioniem no Itālijas Danieli Lupo un Paolo Nikolai. Savukārt vienpadsmitos centrālajā stadionā Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam pretī stāsies duets no Krievijas - Ņikita Ļamins un Tarass Miskivs.

Spēlēm videotiešraidē varēs sekot līdzi arī portālā TVNET.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu