Dalasas "Stars" dārgākais spēlētājs pēdējās 11 izslēgšanas spēlēs iekrājis vien vienu punktu

Tailers Segins
Tailers Segins Foto: Reuters/ScanPix

Neveiksmīgi pēdējā laikā spēlē Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Dalasas "Stars" zvaigzne Tailers Segins, kura pārstāvētā vienība cīnās Stenlija kausa izcīņas finālā.

Segins pēdējās 11 izslēgšanas turnīra spēlēs atzīmējies vien ar vienu rezultatīvu piespēli.

Pēdējā Stenlija kausa izcīņas finālmačā "Lightning" ar rezultātu 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) pārspēja "Stars" un panāca neizšķirtu 1-1 sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Segins laukumā pavadīja 21 minūti un 43 sekundes, kārtējo reizi neizceļoties ar rezultatīvām darbībām.

"Stars" pirmās maiņas uzbrucējs pēdējo reizi vārtus guva 26. augustā, kad ar precīzu metienu atzīmējās Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā pret Kolorādo "Avalanche". Kopš tā laika viņa kontā ir vien viena piespēle.

Kanādas uzbrucējs ir dārgākais spēlētājs "Stars" komandā. Līdz 2026./2027. gada sezonas beigām vidēji sezonā viņš saņem 9,85 miljonus ASV dolāru.