Ostapenko apstājas Strasbūras turnīra dubultspēļu pusfinālā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pārī ar kanādieti Gabrielu Dabrovski ceturtdien nepārvarēja Strasbūras WTA "International" sērijas turnīra dubultspēļu pusfinālu.

Latvijas un Kanādas duets, kas izlikts ar otro numuru, ar 3-6, 4-6 piekāpās amerikānietei Heilijai Kārterei un brazīlietei Luisai Stefani, kuras saņēmuši ceturto numuru.

Par pusfināla sasniegšanu Ostapenko nopelnījusi 110 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Pirmajā kārtā viņas ar rezultātu 6-2, 3-6, 10:5 pārspēja amerikānieti Keitlinu Kristianu un meksikānieti Giljanu Olmosu, bet ceturtdaļfinālā ar 7-5, 6-1 uzveica japānietes Nao Hibino un Makoto Ninomiju.

Latvijas un Kanādas tenisistes pēdējo gadu laikā vairākas reizes jau spēlējušas kopā, aizpērn uzvarot Dohas WTA "Premier" turnīrā, bet šogad sasniedzot šo pašu sacensību finālu. Ostapenko dubultspēļu rangā ieņem 19.vietu, bet Dabrovski ir planētas astotā rakete.

Vienspēlēs Ostapenko sasniedza ceturtdaļfinālu, kurā ceturtdien cieta zaudējumu.

Strasbūras WTA "International" sērijas turnīrs norisinās uz sarkanā māla seguma un tenisistēm tās ir pēdējās sacensības pirms Francijas atklātā čempionātā.