KHL Rīgas "Dinamo" piešķir pirmo tehnisko zaudējumu šajā sezonā

Pēteris Skudra uz Rīgas "Dinamo" soliņa

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Rīgas "Dinamo" komandai par nespēju aizvadīt sestdien plānoto Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēli ar Maskavas "Dinamo" piešķirts tehniskais zaudējums, ziņo KHL.

Sestdien rīdziniekiem savā laukumā bija jāuzņem Maskavas "Dinamo", taču Latvijas klubā konstatēta masveida saslimšana ar koronavīrusu. KHL ziņoja, ka Rīgas komanda atteikusies spēli aizvadīt ar rezerves sastāvu, kas šajā gadījumā nozīmētu spēlēšanu ar Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienības "Rīga" hokejistiem.

Rīgas "Dinamo" iepriekš izplatīja paziņojumu, kurā norādīja, ka uzņemas visas šāda lēmuma sekas saskaņā ar KHL nolikumu, tāpēc lūdza līgu informēt Maskavas klubu par to, ka viesiem nav jādodas uz Rīgu.

"Dinamieši" jau iepriekš pauda prognozes, ka KHL Rīgas klubam piešķirs tehnisko zaudējumu, bet sestdien tas īstenojies praksē. KHL savā mājaslapā publicēja paziņojumu, kas vēsta, ka Rīgas komandai piešķirts tehniskais zaudējums, kā rezultātā Maskavas komanda uzvarējusi bez cīņas.

Līdz ar šādu lēmumu "Dinamo" šosezon sešās spēlēs tikusi pie trim punktiem un Rietumu konferencē ieņem pēdējo, 11.vietu.

Jau ziņots, ka "Dinamo" komandai līdz 5.oktobrim ir noteikta karantīna, bet šajā laikā jāaizvada piecas KHL spēles - trīs mājās un divas viesos.

Rīgas "Dinamo" padomes valdes priekšsēdētājs Juris Savickis trešdien sarunā ar aģentūru LETA konkretizēja, ka viņa rīcībā esošā informācija liecina, ka saslimušo vidū klubā ir deviņi spēlētāji un divi personāla darbinieki, nevis, kā izskanējis iepriekš, desmit hokejisti un kopumā 12 saslimušie.

"Dinamo" iepriekšējā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai.

Uz augšu
Back