Kjūbans degvielas uzpildes stacijā uzņemas gādību par Vestu, kurš kļuvis par bezpajumtnieku

FOTO: AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" īpašnieks Marks Kjūbans ir apņēmies palīdzēt vienības bijušajam spēlētājam Delontem Vestam, kuru piemeklējuši smagi laiki.

Pagājušajā nedēļa internetā noplūda attēli, kuros jau atkal visai skumjā stāvoklī bija redzams bijušais NBA spēlētājs Delonte Vests. Šī nav pirmā reize, kad bijušā aizsarga izskats šokējis interneta lietotājus. Gada sākumā plašu popularitāti guva video, kurā Vests neadekvāti atbild uz policistu jautājumiem, kuri bijušo basketbolistu arestēja.

Daudzi basketbola sabiedrības pārstāvji (un ne tikai) publiski ir izteikušies, ka Vestam ir nepieciešama bijušo kolēģu palīdzība. To iepriekš mēģināja īstenot Vesta bijušais koledžas komandas biedrs Džamirs Nelsons, kā arī bijušais treneris Bostonas "Celtics" rindās Doks Riverss.

Tagad sliktajā situācijā nonākušajam basketbolistam palīdzēt nolēmis Dalasas "Mavericks" īpašnieks Marks Kjūbans.

Ārzemju mediji vēsta, ka Kjūbans jau ilgāku laiku centies sakontaktēties ar Vestu, bet viņam tas izdevies tikai tagad.

Kjūbans Vestu atrada kādā Teksasas štata degvielas uzpildes stacijā un nogādāja sava kluba bijušo basketbolistu uz viesnīcu, kur viņš uzturēsies, kamēr bijušā basketbolista ģimene izstrādās tālāko rīcības plānu, vēsts ESPN.

Vesta tuvinieki jau ilgāku laiku mēģinājuši bijušo spēlētāju nogādāt rehabilitācijā, bet tagad arī pats basketbolists ir atvērts šādai idejai. Rehabilitācijas izdevumus segt ir gatavs pats Kjūbans.

Vests "Mavericks" rindās aizvadīja savas karjeras pēdējo sezonu (2011./2012. gads), kurā vidēji mačā izcēlās ar 9,6 punktiem un 3,2 rezultatīvām piespēlēm.

Uz augšu
Back