"RTU Robežsardze" volejbola komanda mājas spēles aizvadīs Jūrmalā

"RTU Robežsardze"/"Jūrmala" volejbola komanda. FOTO: https://www.facebook.com/RTUVolley/

"RTU Robežsardze" volejbola komanda šosezon bāzēsies Jūrmalā, tam atspoguļojoties arī vienības nosaukumā, sezonas priekšvakarā informē klubs.

Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, vienības nosaukumā nācis klāt Jūrmalas vārds, jo tieši šajā pilsētā komanda ir radusi savas mājas - Jūrmalas valsts ģimnāzijas zālē. Nemainīgas atbalstītājas komandai būs Rīgas Tehniskā universitāte un Valsts Robežsardze.

Tāpat komandā apvienojušās divas iepriekš Baltijas līgā spēlējušas vienības - RTU/"Robežsardze" un "Limbaži"/MSĢ.

Komandas galvenā trenera amatu turpina ieņemt Raimonds Vilde, kurš atklāj, ka šobrīd vienībai nav izteikta pamatsastāva un cīņa par vietu komandā notiek jau treniņos.

"Katra trenera lielākais prieks ir iespēja strādāt ar motivētiem sportistiem, tā trenera ambīcijas aug reizē ar sportistiem un otrādi. Ļoti ceru, ka rezultāti mums visiem sniegs vēl lielāku gandarījumu," saka treneris. 

Vildem talkā nācis arī Klāvs Zaļkalns, kurš komandā atgriezies pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma. Tāpat palīgā nākuši arī Arnis Tunte un Rūta Voitkāne, kuri risinās organizatoriskos jautājumus.

Komandas sportistu sastāvs ir daudzpusīgs, tajā vietējos spēlētājus papildina arī volejbolisti no Ukrainas un Argentīnas. Pilnajā komandas sastāvā ir: Ingars Ivanovs, Mareks Maksimovs, Kārlis Uģis Ābelītis, Roberts Kļaviņš, Vitālijs Šutkovs (Ukraina), Aivis Āboliņš, Vladimirs Visockis, Matīss Gabdulļins, Gatis Garklāvs, Patriks Pinka, Nikolass Ariels Matcs (Argentīna), Jēkabs Dzenis, Edgars Šimanskis, Renārs Pauls Jansons, Aleksandrs Avdejevs

Lai arī komandas šīs sezonas kalendārs vēl nav pilnībā apstiprināts, jau šobrīd ir skaidrs, ka spēļu būs daudz, jo plānots piedalīties četros nozīmīgos turnīros - Latvijas kausā, Latvijas čempionātā, "Credit24" meistarlīgā un CEV Kausā.

"RTU Robežsardze"/"Jūrmala" sezonu uzsāks sestdien, kad spēkosies ar Jēkabpils "Lūšiem".

Uz augšu
Back