Nobalso! ⟩ Kurš guva skaistākos vārtus septembrī?

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Dodo un Roberts Korzāns
Dodo un Roberts Korzāns Foto: fkliepaja.lv/fkjelgava.lv

Latvijas "Optibet" futbola virslīgas 2020. gada sezona tuvojas finiša taisnei. TVNET aicina piedalīties aptaujā, lai noteiktu sezonas ceturtā mēneša jeb septembra spēļu skaistāko vārtu autoru.

2020. gada čempionātā aizvadīta 21 no 27 spēļu kārtām. Balsojums par septembra skaistāko vārtu autoru noslēgsies svētdien, 11. oktobrī, plkst. 23.59. Balsot var vienu reizi.

Ričards Korzāns (FK "Jelgava")

27. septembra spēlē FK "Jelgava" savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja BFC "Daugavpils" komandu.

Korzāns vārtus guva mača kompensācijas laikā (90'+1). Viņš ar galvu veiksmīgi piespēlēja sev, lai turpinājumā izdarītu sitienu no distances.

23 gadus vecais pussargs šosezon virslīgā 17 mačos guvis divus vārtus.

Luiss Paulo Hilario Dodo (FK "Liepāja")

28. septembra spēlē FK "Liepāja" mājās ar rezultātu 3:0 uzveica FK "Metta".

Spēles 69. minūtē Dodo dubultoja mājinieku pārsvaru, izdarot sitienu soda laukumā palēcienā.

32 gadus vecais Brazīlijas futbolists šosezon virslīgā 18 mačos guvis astoņus vārtus.

Krišs Kārkliņš ("Valmiera FC")

27. septembra spēlē "Valmiera FC" savā laukumā spēlēja neizšķirti 2:2 pret RFS.

Mača kompensācijas laikā (90'+5) neizšķirtu izrāva Kārkliņš, realizējot tiešo brīvsitienu.

24 gadus vecais futbolists šosezon virslīgā 20 mačos guvis četrus vārtus.

Lakijs Opara (Jūrmalas "Spartaks")

20. septembra spēlē Jūrmalas "Spartaks" izbraukumā spēlēja neizšķirti 1:1 pret FK "Metta".

Neizšķirtu spēles 58. minūtē panāca Opara, kurš bumbu ar galvu raidīja mērķi, kaut arī sitiena brīdī atradās ar muguru pret vārtiem.

20 gadus vecais Nigērijas futbolists šosezon 15 mačos guvis trīs vārtus.

Jevgeņijs Kozlovs (FK "Ventspils")

20. septembra spēlē FK "Ventspils" viesos cīnījās neizšķirti 1:1 pret RFS.

Spēles 69. minūtē neizšķirtu panāca Kozlovs, realizējot tiešo brīvsitienu.

25 gadus vecais Krievijas futbolists šosezon virslīgā 21 spēlē guvis septiņus vārtus.