Video ⟩ Verpakovska jubilejā UEFA atgādina par vārtiem pret zvaigžņoto "Real" (1)

Latvijas futbola izlases visu laiku labākais vārtu guvējs Māris Verpakovskis ceturtdien, 2020. gada 15. oktobrī, atzīmē 41 gada jubileju. Viņu dzimšanas dienā apsveikusi arī Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA).

UEFA organizācijas oficiālajā krievu valodas "Twitter" kontā publicēts apsveikums Verpakovskim dzimšanas dienā, kā arī pievienots video no 2004. gada 3. novembra Čempionu līgas spēles, kā Latvijas futbolists guva vārtus pret zvaigžņoto Spānijas klubu Madrides "Real".

Verpakovska pārstāvētā Ukrainas komanda Kijevas "Dinamo" tajā spēlē savā laukumā 80 000 skatītāju klātbūtnē cīnījās neizšķirti 2:2 pret "Real" vienību, kuras sastāvā spēlēja tādas zvaigznes kā Ronaldo, Roberto Karloss (abi - Brazīlija), Luišs Figu (Portugāle), Zinedins Zidāns (Francija), Maikls Ouvens (Anglija), Rauls Gonzaless, Ikers Kasiljass (abi - Spānija).

Spēles 23. minūtē Verpakovskis guva vārtus un panāca mājiniekiem 2:0 vadību, taču jau līdz puslaika pārtraukumam "Real" rezultātu izlīdzināja, pa reizei ar precīzu sitienu viesu labā izcēlās Rauls un Figu.

Atgādinām, ka Verpakovskis futbolista karjeras laikā Latvijas izlasē aizvadīja 104 spēles un guva 29 vārtus, kas ir valstsvienības rekords.