Video ⟩ Ošs spēles pašās beigās nāk laukumā un gūst vārtus Šveices čempionāta mačā

Mārcis Ošs

Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs sestdien guva vārtus Šveices superlīgas čempionāta spēlē.

Oša pārstāvētā "Lugano" komanda izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) pret "Vaduz".

Latvijas futbolists, kurš spēlē centra aizsarga pozīcijā, vārtus guva mača pašās beigās kompensācijas laika otrajā minūtē (90'+2).

Pēc centrējuma soda laukumā, Ošs izpildīja sitienu ar labās pēdas ārmalu. Bumba pārlidoja pāri vārtsargam un sasniedza mērķi.

Ošs laukumā devās uz maiņu spēles 89. minūtē. Viņam šī bija otrā spēle "Lugano" komandas rindās.

Pirmajā spēlē "Lugano" rindās, kad komanda cīnījās neizšķirti 2:2 pret Roberta Uldriķa pārstāvēto "Sion", Ošs nospēlēja tikai minūti.

Iepriekšējās divas sezonas Ošs uz īres līguma pamata spēlēja citā Šveices superlīgas komandā Neišateles "Xamax".

Tiesības uz Latvijas futbolistu pieder "Optibet" futbola virslīgas komandai Jūrmalas "Spartaks", kas Ošu izīrē jau trešo sezonu.

Oša pārstāvētā "Lugano" komanda Šveices superlīgā šosezon izcīnījusi vienu uzvaru un piedzīvojusi trīs neizšķirtus. Ar sešiem punktiem vienība ieņem ceturto vietu kopvērtējumā.