Uz Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidenta amatu divi pretendenti

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas logo. FOTO: lrf.lv

Gaidāmajām Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) prezidenta amata vēlēšanām pieteikušies divi kandidāti  - Sandis Āķis un Kārlis Berlands, pirmdien ziņo LRF.

Igo Japiņš nekandidēs uz pārvēlēšanu LRF prezidenta amatā. Japiņš, kurš ir kādreizējais riteņbraucējs, treneris, kā arī uzņēmējs un sacensību organizators, par LFR prezidentu strādā kopš 2012.gada rudens.

Pieteikšanās prezidenta vēlēšanām iepriekš tika pagarināta līdz 16.oktobrim, bet pirmdien noskaidrojies, ka LRF turpmāk vadīs vai nu Āķis, vai Berlands.

Pirms nepilnām divām nedēļām LRF izpilddirektors Toms Markss sarunā ar LETA atklāja, ka interesi par prezidenta amatu izrādījuši trīs kandidāti.

Iepriekšējās prezidenta vēlēšanās 2016.gadā federācijas biedru balsojumā Japiņš guva 39 balsis un ieguva tiesības amatu ieņemt vēl četrus gadus, bet par otru kandidātu Lauri Špilleru tika atdotas 18 balsis.

Prezidenta amata kandidātam vai LRF biedram, kurš prezidenta amata kandidātu izvirzīja, bija nepieciešams līdz 16.oktobrim iesniegt LRF ģenerālsekretāram rakstveida iesniegumu par kandidēšanu, piekrišanu ieņemt prezidenta amatu, autobiogrāfiju un attīstības programmu un prioritātes periodam no 2020. - 2024.gadam.

Uz augšu
Back