Žurnālists: NBA legalizēs marihuānu

FOTO: AFP/SCANPIX

Pazīstamais Ziemeļamerikas žurnālists, sporta analītiķis Bils Simonss izteicies, ka Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tiks legalizēta marihuāna.  

Šādu viedokli viņš pauda, balstoties uz NBA veiksmīgo pieredzi Orlando "burbulī", un tas, visticamāk, tiks atrunāts jaunajā kolektīvajā līgumā.

Pēc 2019./2020. gada sezonas atsākšanas spēlētāji netika pārbaudīti, vai viņu organismā ir marihuānas klātbūtne. Saskaņā ar pašreizējiem noteikumiem basketbolists saņem diskvalifikāciju uz piecām spēlēm pēc trešā pozitīvā testa.

"Es ticu, ka jaunais kolektīvais līgums atbalstīs marihuānas legalizēšanu. Tā bija viena no lietām, kuru apguvām Orlando "burbulī". Spēlētāji tur netika testēti. Vai tas bija viens no iemesliem, kāpēc uzlabojās spēles kvalitāte? Var jau būt. Vai tas ietekmēja atveseļošanos?" ESPN podkāstā sacīja Simonss.

NBA visai bieži basketbolisti tiek pieķerti saistībā ar marihuānu. Tiesa, līga spēlētājus par tās lietošanu smagi nav sodījusi. 

Iepriekš bijušais NBA komisārs Deivids Sterns pauda viedokli, ka līgai nevajadzētu sodīt spēlētājus par marihuānas lietošanu. 

Uz augšu
Back