Daugaviņš rezultatīvs; "Vitjaz" sakauj Maskavas "Dinamo"

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Maskavas apgabala "Vitjaz" pirmdien viesos svinēja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, bet zaudējumu izbraukumā cieta Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard".

Daugaviņa pārstāvētā Maskavas apgabala "Vitjaz" izbraukumā ar 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) apspēlēja Maskavas "Dinamo" vienību.

Daugaviņš 46.minūtē piespēlēja Aleksandram Dergačovam mača pēdējo vārtu guvumā.

Latvijas hokejists spēlēja 21 minūti un 12 sekundes, bloķējot divus pretinieku metienus, zaudējot visos piecos iemetienos un nopelnot divas soda minūtes.

"Vitjaz" komandā divus (1+1) rezultativitātes punktus nopelnīja Matiass Tendebī, bet vārtos Antons Todikovs atvairīja 28 mājinieku metienus.

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā "Avangard" izbraukumā piekāpās Sanktpēterburgas SKA ar 2:5 (0:0, 2:2, 0:3).

Divas rezultatīvas piespēles viesu komandā Pokam Villem, bet mājiniekiem "hat-trick" noformēja Emīls Gaļimovs, kamēr četras rezultatīvas piespēles sakrāja Lindens Vejs.

"Vitjaz" ar 19 punktiem 19 spēlēs ir devītā Rietumu konferencē, bet "Avangard" ar 28 punktiem 20 mačos Austrumu grupā ieņem otro vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.