Morozovs: Līga neizskata iespēju apturēt čempionātu vai saīsināt spēļu skaitu

"Arēnas Rīga" ledus laukums

FOTO: Raimonds Volonts, "Dinamo Rīga"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) prezidents Aleksejs Morozovs paziņojis, ka par līdz šim nenotikušo maču likteni vēl lems līga. Bet, ja kādā no valstīm tiks slēgtas robežas, Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku "Jokerit" un Rīgas "Dinamo" mājas spēles, visticamāk, aizvadīs Krievijā.

Tikmēr "Jokerit" komanda pārcelto izbraukuma spēli ar "Soči" aizvadīs 3. novembrī, ziņo KHL tīmekļa vietne.

Spēles diena izvēlēta, līgas vadībai konsultējoties ar abu klubu pārstāvjiem. Mačs bija paredzēts 30.oktobrī.

Pēc četriem Covid-19 saslimšanas gadījumiem Kalniņa pārstāvētajā Helsinku "Jokerit" komandā, komandai vēlreiz ievērojot karantīnu, KHL vadība nolēma pārcelt divas citas Somijas kluba spēles. Pārceltas tika "Jokerit" cīņas pret Jekaterinburgas "Avtomobilist" un Maskavas apgabala "Vitjaz", kuras rindās spēlē Kaspars Daugaviņš. Šīm spēlēm bija jānotiek attiecīgi 26. un 28. oktobrī.

Gadījumā, ja "Jokerit" karantīnā būs jāpavada 14 dienas, Somijas klubs nevarēs aizvadīt spēli arī pret Čerepovecas "Severstaļ", kas plānota 1.novembrī.

Par citu nenotikušo maču turpmāko likteni KHL vēl lems.

Līgas prezidents Aleksejs Morozovs paziņojis, ka gadījumā, ja kādā no valstīm tiks slēgtas robežas, "Jokerit" un Rīgas "Dinamo" mājas spēles, visticamāk, aizvadīs Krievijā. Tāpat viņš ir norādījis, ka līgas vadība neizskata iespēju uz brīdi apturēt čempionātu vai saīsināt spēļu skaitu.

"Jokerit" 11.septembrī pēc Somijas valdības lēmuma jau bija spiesta ievērot 14 dienu karantīnu, jo kluba pēdējās pretinieces Ņižņekamskas "Ņeftehimik" rindās četrām personām noteica saslimšanu ar Covid-19.

"Jokerit" ar 21 punktu 15 spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.

Uz augšu
Back