"Sibirj" komanda ielaiž piecas ripas 9 minūšu laikā

Novosibirskas "Sibirj" komanda
Novosibirskas "Sibirj" komanda Foto: hcsibir.ru

Ļoti neveiksmīgs spēles sākums Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā trešdien izvērsās Novosibirskas "Sibirj" komandai.

"Sibirj" hokejisti pirmajā trešdaļā 9 minūšu laikā pret Minskas "Dinamo" hokejistiem zaudēja piecus vārtus, jau 11. minūtē nonākot iedzinējos ar 0:5.

Tikai vienus no pieciem vārtiem "Sibirj" ielaida mazākumā, pārējos vienādos sastāvos.

Pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem Hari Seteri Novosibirskas vienības vārtos nomainīja Antons Krasotkins, taču arī viņš nebija glābējs. Pie rezultāta 5:0 Minskas "Dinamo" labā, "Sibirj" vārtos atgriezās Seteri.

Interesanti, ka pirmajā trešdaļā "Dinamo" izpildīja deviņus metienus pretinieka vārtu rāmī, no kuriem pieci sasniedza mērķi.

"Sibirj" beigās cieta sakāvi ar rezultātu 0:6.