"Liepājai" piespriests naudas sods par Karašauska izteikumiem tiesneša virzienā

LETA
"Liepājai" piespriests naudas sods par Karašauska izteikumiem tiesneša virzienā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Artūrs Karašausks
Artūrs Karašausks Foto: Jānis Līgats/optibetvirsliga.com

"Liepājas" komandai par Artūra Karašauska izteikumiem kausa fināla tiesneša virzienā būs jāšķiras no 200 eiro, lēmusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja.

"Liepājas" futbolisti aizpagājušajā svētdienā "Viensviens" kausa finālā ar 1:0 papildlaikā pārspēja "Ventspili" un nodrošināja ceļazīmi uz nākamās sezonas UEFA Eiropas Konferenču līgas kvalifikācijas turnīru.

Pēcspēles intervijā Latvijas Televīzijai Karašausks ļoti kritiski izteicās par Mareka Ķeres tiesāšanu.

"Šim tiesnesim jātiesā otrā līga. Nesaprotu, kas viņam ļāva tiesāt finālmaču," skarbs pret tiesnesi bija uzbrucējs. "Ir sitieni pa kājām, bet sodus nedod. Tā mums sajūk spēle un sakāpinās emocijas.. Viņš [Ķere] saka, ka dzirdēja sitienu, bet tu jau kriti. Kas tas par stulbumu?"

LFF DK, izskatot Tiesnešu nodaļas 15.novembra iesniegumu un noskatoties videoierakstu ar Karašauska interviju, vienbalsīgi nolēma "Liepājai" piemērot 200 eiro naudas sodu. Sankcijas piemērotas par Karašauska neētiskiem izteicieniem masu medijos vērstiem uz tiesnešiem.

Disciplinārā reglamenta pielikuma 6.2.1.1.punkts par šādu pārkāpumu paredz 500 eiro naudas sodu, bet "Liepāja" tikusi cauri sveikā ar minimālām sankcijām.

Šovasar Karašausks par draudu izteikšanu tiesnesim saņēma teju viena mēneša diskvalifikāciju, šajā laikā nepiedaloties septiņās futbola virslīgas spēlēs.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu