Latvijas futbola izlasēs pēdējās Covid-19 pārbaudēs visi rezultāti bijuši negatīvi

Latvijas izlases futbolisti FOTO: Latvijas Futbola federācija

Latvijas nacionālajā futbola valstsvienībā un U-21 izlasē visas pēdējās Covid-19 analīzes pēc novembra spēļu noslēguma bijušas negatīvas, informē Latvijas Futbola federācija (LFF).

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien noslēdza UEFA Nāciju līgas sezonu, bet U-21 futbolistiem bija pēdējā spēle Eiropas čempionāta kvalifikācijā.

Nacionālajā izlasē pirms došanās uz pārbaudes spēli Sanmarīno tika konstatēts viens Covid-19 gadījums. Sanmarīno no pilnā treneru korpusa izpalika četri speciālisti - Marians Pahars, kuram konstatēta saslimšana, divi, kuri no komandas izolēti drošības apsvērumu dēļ, un viens, kurš komandai nepievienojās, jo viņa pirmstermiņa Covid-19 pārbaužu rezultāts tika klasificēts kā apšaubāms.

Pēc atgriešanās no Sanmarīno pozitīvs Covid-19 tests bija aizsargam Vladislavam Sorokinam. Kā apšaubāms pārbaužu rezultāts klasificēts vēl vienam izlases spēlētājam Vladislavam Fjodorovam un komandas fizioterapeitam Dmitrijam Jefremenkovam.

Covid-19 gadījumi tika konstatēti arī Latvijas futbola virslīgas vadošajās komandās "Riga" un RFS, taču tie nav saistīti ar saslimušajiem futbola izlases dalībniekiem.

Uz augšu
Back