Latvijas 3x3 basketbolisti ar divām uzvarām sasniedz Pasaules tūres posma ceturtdaļfinālu

"Riga" 3x3 basketbolisti

FOTO: worldtour.fiba3x3.basketball

Latvijas 3x3 basketbola komanda "Riga" ar Nauri Miezi, Kārli Lasmani, Angi Čavaru un Edgaru Krūmiņu sastāvā piektdien Dohā sasniedza Pasaules tūres posma ceturtdaļfinālu.

Turnīrā ar otro numuru izliktā "Riga" B grupas pirmajā spēlē ar rezultātu 21:15 pārspēja Japānas vienību "Yoyogi", kas izsēta ar 13.numuru. Pa septiņiem punktiem guva Krūmiņš un Miezis, četri punkti bija Lasmanim, bet trīs Čavaram.

Grupas otrajā mačā latvieši ar rezultātu 22:15 guva virsroku pār Saūda Arābijas vienību "Jeddah", kas saņēmusi septīto numuru. "Riga" vienībā ar deviņiem punktiem atzīmējās Krūmiņš, septiņus guva Miezis, bet pa trim bija Čavaram un Lasmanim.

Sestdien notiks izslēgšanas turnīrs.

Finālturnīrs Saūda Arābijas pilsētā Džidā norisināsies 11. un 12.decembrī, un tajā piedalīsies 12 labākās komandas pēc FIBA Pasaules tūres ranga. 

Covid-19 pandēmijas ietekmētajā sezonā Pasaules tūrē ir tikai piecas sacensības. No tām trīs augustā un septembrī notika Debrecenā, kur vienā no posmiem "Riga" svinēja uzvaru, bet pārējos divos apstājās pusfinālā un ceturtdaļfinālā.

Uz augšu
Back