Latvijas bobslejisti otro dienu pēc kārtas Siguldā netiek pie medaļām

Latvijas bobslejisti FOTO: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Latvijas bobslejisti svētdien Siguldas trasē Pasaules kausa (PK) posmā palika aiz labāko trijnieka, otro dienu pēc kārtas netiekot pie medaļām.

Labāko rezultātu no Latvijas sportistiem uzrādīja pilota Ralfa Bērziņa un stūmēja Edgara Nemmes ekipāža, kas ieņēma piekto vietu.

Tikmēr pilots Oskars Ķibermanis kopā ar stūmēju Dāvi Spriņģi ierindojās astotajā pozīcijā, bet PK debitanti Emīls Cipulis duetā ar Kristu Lindenblatu ieguva 12. vietu 13 ekipāžu konkurencē.

Par sacensību uzvarētāju divu braucienu summā kļuva vācu pilots Frančesko Frīdrihs, bet otro vietu ieguva viņa tautietis Johanness Lohners, kurš uzvarētājam zaudēja 0,21 sekundi.

Bronzu izcīnīja šveiciešu pilots Mihaels Fogts (+0,65), bet ceturtajā vietā ierindojās vācu pilots Kristofers Hofers (+0,73).

Divu braucienu summā Bērziņš/Nemme no ceturtās vietas atpalika vien 0,01 sekundi, bet no bronzas 0,09 sekundes.

Kopumā sacensībās piedalījās 13 ekipāžas no septiņām valstīm.

Rezultāti divu braucienu summā FOTO: Ekrānuzņēmums no IBSF mājas lapas
Rezultāti divu braucienu summā FOTO: Ekrānuzņēmums no IBSF mājas lapas
Rezultāti pēc pirmā brauciena FOTO: Ekrānuzņēmums no IBSF mājas lapas

Jau vēstīts, ka sestdien sezonas pirmajā PK posmā bobslejā divniekiem no Latvijas ekipāžām vislabāko rezultātu sasniedza pilots Ralfs Bērziņš un stūmējs Arnis Bebrišs, kuri ierindojās piektajā vietā. 

Savukārt piektdien skeletonā vīriešiem Siguldas trasē par PK sezonas pirmā posma uzvarētāju kļuva Martins Dukurs, bet dāmu sacensībās negaidīti bronzas godalgu ieguva Endija Tērauda.

Arī nākamās nedēļas nogalē turpat Siguldā notiks PK sacensības skeletonā un bobslejā divniekiem.

Uz augšu
Back