Gutkovskis nāk uz maiņu un kopā ar "Rakow" izglābjas no zaudējuma

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis Foto: rakow.com

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien nāca laukumā uz maiņu Polijas ekstraklases desmitās kārtas spēlē.

Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" viesos cīnījās neizšķirti 3:3 (2:1) ar Poznaņas "Lech".

Viesi šajā mačā paguva izvirzīties vadībā ar 2:0 un ielaist trīs vārtus pēc kārtas. Gutkovskis laukumā devās 79.minūtē un piecas minūtes vēlāk pēc viņa sitiena pretinieku vārtsargs tikai ar grūtībām atvairīja bumba.

Tomēr "Rakow" komandai uzsmaidīja veiksme - kompensācijas laika otrajā minūtē Daniels Šelagovskis pēc izcila reida pāri laukumam panāca 3:3.

Pussargs Kristers Tobers piektdien nospēlēja pāris minūtes, kamēr viņa pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" savā laukumā ar 3:2 pārspēja Vroclavas "Šlask". Pirmdien vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" cīnīsies ar Plockas "Wisla".

Ar 21 punktu desmit spēlēs pirmo vietu ieņem "Rakow", "Lechia" ar 16 punktiem deviņās cīņās ir ceturtā, bet "Jagiellonia" ar 11 punktiem deviņos dueļos atrodama devītajā pozīcijā.