Video ⟩ "Real" Čempionu līgā viesos pārspēj "Inter", "Atalanta" - "Liverpool"

Madrides "Real" trešdien viesos UEFA Čempionu līgas spēlē pārspēja Milānas "Inter", bet Bergāmo "Atalanta" tika galā ar "Liverpool".

Pirmo zaudējumu D grupā piedzīvoja 2018./2019.gada turnīra uzvarētāja "Liverpool", kas mājās ar 0:2 (0:0) piekāpās Bergāmo "Atalanta" no Itālijas.

Uzvaru viesi nodrošināja četru minūšu laikā. 60.minūtē izcēlās Josips Iličičs, bet 64.minūtē - Robins Gozenss.

Otrā grupas mačā Amsterdamas "Ajax" pārspēja grupas pastarīti no Dānijas "Midtjylland" - 3:1 (0:0).

19 minūšu laikā otrā puslaika sākumā mājinieki panāca 3:0, 47.minūtē izceļoties Rajenam Grāfenberham, divas minūtes vēlāk - Nusēram Mazraujam un 66.minūtē - Davidam Neresam.

Viesi gan atspēlēja vienus vārtus, 80.minūtē no 11 metru atzīmes izceļoties Overam Mebilam, gan kompensācijas laika pirmajā minūtē saņēma sarkano kartīti, atzīmējoties Erikam Svjatčenko.

Grupas vadībā pēc četrām kārtām ar deviņiem punktiem ir "Liverpool", pa septiņiem punktiem ir "Ajax" un "Atalanta", bet bešā pagaidām ir "Midtjylland".

B grupā Milānas "Inter" mājās atzina Madrides "Real" pārākumu ar 0:2 (0:1).

Vadībā viesus septītajā minūtē ar 11 metru soda sitienu par Načo nogāšanu soda laukumā izvirzīja Edens Azārs.

33.minūtē mājinieku pussargs Arturo Vidals par nesportisku rīcību vispirms nopelnīja dzelteno, bet uzreiz arī sarkano kartīti.

Savukārt 59.minūtē mājinieku aizsargs Akrafs Hakimi raidīja bumbu savos vārtos, viesiem dubultojot pārsvaru.

Otrā grupas spēlē trešdien Menhengladbahas "Borussia" savā laukumā pieveica Doņeckas "Šahtar" ar 4:0 (3:0).

Jau 17.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Larss Štindls. 34.minūtē pēc Štindla piespēles vārtus guva Niko Elvedi, bet puslaika pirmajā kompensācijas minūtē pārsvaru palielināja Brēels Embolo. Ceturtos vārtus 77.minūtē iesita Oskars Vents.

"Borussia" ar astoņiem punktiem četros mačos ir B grupas vadībā. Septiņi punkti ir Madrides "Real", četri - "Šahtar", bet divi punkti - Milānas "Inter".

A grupā ceturto panākumu četrās spēlēs svinēja čempionvienība Minhenes "Bayern", kas pieveica "Salzburg" (Austrija) ar 3:1 (1:0), nodrošinot uzvaru grupā un iekļūšanu nākamajā kārtā.

42.minūtē vārtus guva Roberts Levandovskis, 52.minūtē - Kingslijs Komans un 68.minūtē - Līrojs Sanē.

Uzvaru aptumšoja Marka Rokas noraidījums 66.minūtē par otro saņemto dzelteno kartīti, bet "sauso" spēli Manuelam Neieram mača 73.minūtē izbojāja Mergims Beriša.

Otrā grupas spēlē Madrides "Atletico" un Maskavas "Lokomotiv" vārtus atļautā veidā gūt nespēja - 0:0 (0:0).

68.minūtē videoatkārtojums liecināja, ka Koke viesu vārtos bumbu dabūja, atrazdamies aizmugures stāvoklī.

"Bayern" ir 12 punkti, "Atletico" - pieci, "Lokomotiv" - trīs un "Salzburg" - viens punkts.

C grupā abos mačos uzvarēja viesi. Marseļas "Olympique" savā laukumā piekāpās "Porto" ar 0:2 (0:1).

Vārtus viesu labā 39.minūtē guva Zaidu Sanusi, bet 72.minūtē pārsvaru ar 11 metru soda sitienu dubultoja Seržiu Oliveira.

Abas komandas izpelnījās arī pa sarkanajai kartītei. Par divām dzeltenajām kartītēm no laukuma 67.minūtē tika nodzīts "Porto" pussargs Marko Grujičs, bet trīs minūtes vēlāk viņam mājinieku rindās sekoja aizsargs Leonardo Balerdi.

Otrā trešdienas mačā Pirejas "Olympiakos" savā laukumā piekāpās Mančestras "City" ar 0:1 (0:1).

Vienīgos vārtus mača 36.minūtē pēc Rahīma Sterlinga asprātīgas piespēles ar papēdi guva Fils Fodens.

"City" ar 12 punktiem ir C grupas vadībā un jau nodrošinājusi iekļūšanu nākamajā kārtā. "Porto" ir deviņi punkti, "Olympiacos" - trīs punkti, bet "Marseille" ir palikusi bez punktiem.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā.

Iepriekšējās sezonas čempioni tika noskaidroti Lisabonā astoņu komandu finālturnīrā. Titula mačā Minhenes "Bayern" ar 1:0 pārspēja Parīzes "Saint-Germain".

2020./2021.gada sezonas fināls paredzēts Stambulā, kur bija jānotiek aizvadītās sezonas galvenajai spēlei.