Ģimene par Maradonas nāves apstākļiem: Ir konstatētas dīvainības

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Djego Maradonu piemin arī Viļņā.
Djego Maradonu piemin arī Viļņā. Foto: Zygimantas Gedvila/

Argentīnas prokurori piektdien izmeklēja slavenā futbolista Djego Maradonas nāves apstākļus un iespējamību, ka tā varētu būt saistīta ar mediķu nolaidību, sacīja ziņu avoti tiesu aprindās.

"Jau ir [konstatētas] savādības," sacīja tuvs ģimenes loceklis.

Maradonas advokāts Matiass Morla iepriekš bija aicinājis izmeklēt apgalvojumus, ka ātrās palīdzības ārsti vairāk nekā pusstundu brauca uz Maradonas māju, atbildot uz ārkārtas izsaukumu viņa nāves dienā.

Provizoriskās autopsijas ziņojumā noskaidrots, ka Maradona trešdien nomira miegā no "akūtas plaušu tūskas un hroniskas sirdskaites".

Prokuratūra Buenosairesā ir ierosinājusi lietu ar nosaukumu "Maradona, Djego. Nāves cēloņa noteikšana".

"Lieta tika ierosināta, jo viņš ir cilvēks, kas nomiris mājās, un neviens nav parakstījis viņa miršanas apliecību. Tas nenozīmē, ka būtu aizdomas vai savādības," teica ziņu avots tiesu aprindās, kas gribēja saglabāt anonimitāti.

Maradonam šī mēneša sākumā tika veikta smadzeņu operācija, bet 30.oktobrī viņš svinēja 60.dzimšanas dienu. Veseļojoties pēc šīs operācijas, viņš saņēma nepārtrauktu medicīnisku aprūpi savā mājoklī, kas atrodas slēgtā privātmāju rajonā Buenosairesas ziemeļu piepilsētā Tigrē.

"Medicīnas māsa nāca klajā ar paziņojumu, kad Djego nāves dienā parādījās prokurors, bet pēc tam paplašināja savu paziņojumu un beigās televīzijā sacīja, ka tas, ko viņa teikusi, tika teikts piespiedu kārtā; tātad viņas paziņojumā ir kāda pretruna," sacīja Maradonas tuvs radinieks.

Prokuratūra vēl gaida Maradonas līķa toksikoloģisko testu rezultātus. 

Trīs prokurori, kas strādā ar šo lietu, ir pieprasījuši Maradonas slimību vēstures dokumentus, kā arī rajona drošības kameru ierakstus. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu