Smirnovam rezultatīva piespēle Šveices čempionāta spēlē

Deniss Smirnovs
Deniss Smirnovs Foto: KEYSTONE/MARCEL BIERI

Latvijas hokejists Deniss Smirnovs piektdien Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē rezultatīvi piespēlēja uzvarā pret Rapersvīles "Jona Lakers".

Smirnova pārstāvētā Ženēvas "Servette" mājās ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) uzvarēja "Jona Lakers".

Uzbrucējs rezultatīvi piespēlēja pirmā perioda 17.minūtē, kad uzvaras vārtus guva Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ilgu laiku spēlējušais Linuss Umarks. Tieši Ulmarks ir rezultatīvākais čempionāta hokejists.

Aizsargs Sandis Smons "Servette" pieteikumā nebija atrodams.

No latviešu pārstāvētajām komandām čempionātā visaugstāk atrodama Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Laussane", kas ar 25 punktiem 11 spēlēs atrodama otrajā vietā. Par trim punktiem mazāk 12 mačos ir piektajā pozīcijā esošajai "Servette", taču Langnau "Tigers" ar astoņiem punktiem 11 spēlēs aizņem 11.vietu.

Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.