Uldriķis gūst "Sion" vienīgos vārtus zaudētā spēlē Šveices līgā

Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien guva vārtus Šveices superlīgas spēlē, tomēr tas neglāba viņa pārstāvēto "Sion" no zaudējuma.

"Sion" viesos ar 1:4 (1:1) piekāpās "Vaduz" no Lihtenšteinas.

Uldriķis spēli sāka no pirmās minūtes un laukumu pameta 76.minūtē. Uzbrucējs vienīgos Sjonas komandas vārtus guva 41.minūtē, kad soda laukumā ar galvu pielaboja Mateo Toseti centrējumu.

Tobrīd uzbrucējs panāca 1:1, taču otrajā puslaikā "Sion" 13 minūtēs ielaida trīs vārtus un sagādāja "Vaduz" pirmo uzvaru šajā sezonā.

Iepriekšējā spēlē pret Ženēvas "Servette" Uldriķis laukumā devās 69.minūtē. Sestdien Uldriķis guva savus pirmos vārtus šosezon, bet kopumā Šveices čempionātā viņš izcēlies deviņas reizes.

Mārča Oša pārstāvētā "Lugano" ar 13 punktiem septiņās spēlēs ir otrā, kamēr "Sion" ar septiņiem punktiem ieņem septīto vietu starp desmit komandām.

Tikmēr Polijas čempionātā no gūtā savainojuma atgūstas vārtsargs Pāvels Šteinbors. Viņa pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" viesos ar 1:3 (1:1) zaudēja Melecas "Stal".

Vienīgos Belastokas vienības vārtus sestajā minūtē guva Pržemislavs Mistovskis.

"Jagiellonia" pēc 11 spēļu kārtām ar 14 punktiem atrodama astotajā vietā starp 16 klubiem.