Nobalso! ⟩ Kurš guva skaistākos vārtus novembra spēlēs futbola virslīgā?

Lukass Vilela un Ingars Pūlis
Lukass Vilela un Ingars Pūlis Foto: Optibet Virslīgas arhīvs

2020. gada Latvijas futbola čempionāta jeb "Optibet" virslīgas sezona ir noslēgusies. Pirms veidojam aptauju par sezonas skaistāko vārtu guvumu, vēl ir jānoskaidro novembra spēļu skaistāko vārtu autors.

Balsojums par novembra skaistāko vārtu guvumu noslēgsies svētdien, 6. decembrī, plkst. 23.59. Balsot par savu favorītu var vienu reizi.

Raimonds Krollis (FK "Metta")

29. novembra spēlē FK "Metta" mājās ar rezultātu 1:2 piekāpās "Valmiera FC".

Mača 7. minūtē Krollis atņēma pretiniekam bumbu, devās uz priekšu un pārcēla bumbu pāri vārtsargam, izvirzot savu komandu 1:0 vadībā.

19 gadus vecais Krollis šosezon 24 spēlēs guva 11 vārtus, kas starp Latvijas futbolistiem ir labākais rādītājs.

Krollim šī ir otrā pilnā sezona virslīgā. Pērn viņš 25 spēlēs guva piecus vārtus.

Ingars Pūlis ("Valmiera FC")

Jau iepriekš minētajā 29. novembra spēlē, kurā FK "Metta" ar 1:2 piekāpās "Valmiera FC", ar skaistu vārtu guvumu izcēlās Pūlis.

19 gadus vecais futbolists mača 37. minūtē panāca neizšķirtu 1:1. Pēc piespēles pa taisnu līniju viņš ar māņkustību apstrādāja bumbu un raidīja to vārtu tīklā.

Zīmīgi, ka Pūlim šī bija pirmā un vienīgā spēle šosezon virslīgā, kā arī vienīgais vārtu guvums.

Lukass Vilela (FK "Ventspils")

1. novembra spēlē FK "Ventspils" izbraukumā ar rezultātu 5:0 sagrāva FK "Jelgava".

Spēles 25. minūtē 2:0 pārsvaru panāca Vilela, kurš ar māņkustību noguldīja aizsargu uz zemes un raidīja bumbu vārtos.

26 gadus vecais Brazīlijas futbolists šosezon virslīgā guva četrus vārtus.

Vilela arī nākamajā sezonā spēlēs virslīgā, taču viņš no FK "Ventspils" pārcelsies uz RFS.

Dodo (FK "Liepāja")

26. novembra spēlē FK "Liepāja" ar rezultātu 5:0 sakāva FK "Tukums 2000"/TSS.

Spēles 27. minūtē liepājniekus 1:0 vadībā izvirzīja Dodo, kurš guva vārtus "šķērītē".

33 gadus vecais Brazīlijas futbolists šosezon virslīgā 24 spēlēs kopā guva 18 vārtus, kļūstot par labāko "bombardieri".

Kvadvo Asamoa (Jūrmalas "Spartaks")

26. novembra spēlē Jūrmalas "Spartaks" mājās ar rezultātu 7:0 sagrāva FK "Jelgava".

Mača 42. minūtē 2:0 mājinieku labā panāca Asamoa, kurš skaisti pārcēla bumbu pāri vārtsargam.

18 gadus vecais Ganas futbolists šosezon virslīgā 17 mačos guva trīs vārtus.