Aptauja ⟩ 2020. gada Latvijas futbola virslīgas sezonas skaistākais vārtu guvums (1)

Roberts Savaļnieks un Nemanja Belakovičs
Roberts Savaļnieks un Nemanja Belakovičs Foto: Optibet Virslīgas arhīvs

2020. gada Latvijas futbola čempionāta jeb "Optibet" virslīgas sezona ir noslēgusies, tāpēc pienācis laiks noteikt skaistāko vārtu autoru.

TVNET visu sezonu katru mēnesi aicināja balsot par mēneša skaistākajiem vārtu guvumiem. Nu ir pienācis laiks noskaidrot, kurš no mēneša skaistākajiem vārtu guvumiem, jūsuprāt, ir šosezon visskaistākais.

Par savu favorītu var balsot reizi 24 stundās jeb reizi diennaktī. Aptauja noslēgsies svētdien, 13. decembrī, plkst. 23.59.

Novembris - Kvadvo Asamoa (Jūrmalas "Spartaks")

26. novembra spēlē Jūrmalas "Spartaks" mājās ar rezultātu 7:0 sagrāva FK "Jelgava".

Mača 42. minūtē 2:0 mājinieku labā panāca Asamoa, kurš skaisti pārcēla bumbu pāri vārtsargam.

18 gadus vecais Ganas futbolists šosezon virslīgā 17 mačos guva trīs vārtus.

Oktobris - Jānis Krautmanis ("Tukums 2000"/TSS)

4. oktobra spēlē "Tukums 2000"/TSS savā laukumā ar 2:1 pārspēja BFC "Daugavpils".

Mača kompensācijas laikā (90'+3) uzvaras vārtus guva Krautmanis, kuram izdevās precīzs sitiens no attāluma.

23 gadus vecais Krautmanis šosezon 17 spēlēs guva divus vārtus.

Septembris - Ričards Korzāns (FK "Jelgava")

27. septembra spēlē FK "Jelgava" savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja BFC "Daugavpils" komandu.

Korzāns vārtus guva mača kompensācijas laikā (90'+1). Viņš ar galvu veiksmīgi piespēlēja sev, lai turpinājumā izdarītu sitienu no distances.

23 gadus vecais pussargs šosezon virslīgā 22 mačos guva divus vārtus.

Augusts - Raivis Ķiršs (BFC "Daugavpils")

7. augusta spēlē BFC "Daugavpils" ar rezultātu 4:1 apspēlēja FK "Metta".

Mača 58. minūtē Ķiršs nodemonstrēja neatlaidību. Par spīti tam, ka viņš paslīdēja un nokrita zemē, viņš šajā uzbrukumā spēlēja līdz galam un pamanījās gūt vārtus.

20 gadus vecais Ķiršs šosezon 26 mačos guva trīs vārtus.

Jūlijs - Roberts Savaļnieks (RFS)

8. jūlija spēlē RFS pēc pirmā puslaika izbraukumā atradās iedzinējos 0:2 pret BFC "Daugavpils", taču spēles otrajā daļā viesi atspēlējās un izcīnīja uzvaru ar 3:2.

Spēles 81. minūtē Savaļnieks no lielas distances spēcīgi radīja bumbu vārtu tīklā, izvirzot RFS komandu 3:2 vadībā.

27 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 24 mačos guva vienus vārtus.

Jūnijs - Nemanja Belakovičs (Jūrmalas "Spartaks")

16. jūnija spēlē Belakovičs guva divus vārtus, kaldinot jūrmalnieku uzvaru ar 2:1 pret FK "Metta".

Spēles 71. minūtē Belakovičs realizēja tiešo brīvsitienu, gūstot uzvaras vārtus.

23 gadus vecais Serbijas futbolists šosezon virslīgā 26 spēlēs guva 15 vārtus, kas ir dalīti otrais labākais rādītājs.

15 vārtus 16 spēlēs "Valmiera FC" labā guva Nigērijas futbolists Toluvalase Arokodare, bet par labāko "bombardieri" kļuva Brazīlijas futbolists Dono, kurš 24 spēlēs guva 18 vārtus FK "Liepāja" rindās.

2019. gadā par Latvijas futbola virslīgas skaistāko vārtu autoru TVNET aptaujā tika atzīts Romāns Mickevičs no FK "Ventspils".