Uldriķim vārti "Sion" zaudētā Šveices čempionāta spēlē

Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis trešdien otro reizi trīs cīņu laikā guva vārtus Šveices superlīgas spēlē, tomēr tas neglāba viņa pārstāvēto "Sion" no zaudējuma.

"Sion" viesos ar 2:4 (1:3) piekāpās "Basel".

Uldriķis spēli sāka no pirmās minūtes un laukumu pameta 90.minūtē, kad rezultāts bija 2:4. Uzbrucējs vārtus pēc Musas Araza piespēles guva 61.minūtē, panākot 2:3.

Uz mājinieku ātriem vārtiem "Sion" 27.minūtē atbildēja ar Anto Grgiča realizētu 11 metru soda sitienu.

36. un 40.minūtē mājinieki panāca 3:1 savā labā, bet mača galarezultātu 81.minūtē fiksēja Pajtims Kasami, gūstot savus otros vārtus spēlē.

89.minūtē "Sion" bija lieliska iespēja samazināt rezultāta starpību, taču savu otro "pendeli" šajā cīņā Grgičs nerealizēja.

Iepriekšējā līgas mačā "Sion" palika "sausā", bet 28.novembra zaudējumā viesos ar 1:4 (1:1) pret "Vaduz" no Lihtenšteinas vienīgie vārti tika Uldriķim.

Turnīra tabulā otrā ar 16 punktiem astoņās spēlēs ir Mārča Oša pārstāvētā "Lugano", kamēr "Sion" ar septiņiem punktiem deviņos mačos ieņem devīto vietu starp desmit komandām.