"Napoli" futbolisti aizvadījuši pirmo maču pēc stadiona pārdēvēšanas Maradonas vārdā

UEFA Eiropas līgas mačs Djego Maradonas stadionā.
UEFA Eiropas līgas mačs Djego Maradonas stadionā. Foto: AFP / Scanpix

Itālijas klubs "Napoli" ceturtdien aizvadīja pirmo spēli pēc mājas stadiona pārdēvēšanas nesen aizsaulē aizgājušās futbola leģendas Djego Maradonas vārdā.

Neapoles komanda UEFA Eiropas līgas mačā savā laukumā ceturtdien tikās ar Spānijas klubu "Real Sociedad", spēlējot neizšķirti 1:1 (1:0).

Diemžēl "Napoli" pirmajā mačā pēc stadiona pārdēvēšanas Maradonas vārdā neizdevās uzvarēt, jo vārtus komanda ielaida otrā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē.

Abas komandas gan iekļuva Eiropas līgas nākamajā kārtā, bet mājiniekiem rūgtums par pašā galotnē ielaistajiem vārtiem gan saglabājās.

Neapoles stadionu Maradonas vārdā pārdēvēja pagājušajā nedēļā.

Karjeras laikā spēlējot Neapolē, Maradona palīdzēja iepriekš viduvējam klubam izcīnīt savus divus vienīgos Itālijas čempionu titulus.

Leģendārais argentīniešu futbolists mūžībā devās novembra beigās, neilgi pēc savas 60.dzimšanas dienas.