Kalniņš kā mūris, "Jokerit" pārliecinoši uzvar Ufā

Jānis Kalniņš
Jānis Kalniņš Foto: Raimonds Volonts, "Dinamo Rīga"

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš piektdien kaldināja Helsinku "Jokerit" uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

"Jokerit" viesos ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja Ufas "Salavat Julajev", svinot ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs.

Kalniņš šajā duelī atvairīja visas 39 pretinieku mestās ripas un svinēja savu otro "sauso" uzvaru sezonā. Latviešu vārtsargs šosezon piedalījies 15 mačos, palīdzot Somijas klubam izcīnīt desmit uzvaras.

Helsinku komanda visus trīs vārtus guva katra perioda priekšpēdējā minūtē, ar nekļūdīgiem raidījumiem izceļoties Aleksam Grāntam, Džordanam Šrēderam un Niklasam Jensenam.

"Jokerit" ar 39 punktiem 29 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.