Bičevskim vārtu guvums Čehijas hokeja līgā

Māris Bičevskis

Latvijas hokeja uzbrucējs Māris Bičevskis piektdien guva vārtus Čehijas ekstralīgas spēlē, taču neglāba "Mlada Boleslav" komandu no zaudējuma.

"Mlada Boleslav" viesos ar rezultātu 2:3 (2:1, 0:2, 0:0) atzina Liberecas "Bili Tygri" pārākumu.

Bičevskis vārtus guva sešas minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad pēc pagrieziena vairāku hokejistu aizsegā raidīja ripu mērķī un panāca 2:1. Viņa pārstāvētā komanda gan vadību nenoturēja un cieta neveiksmi.

Latviešu hokejists šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, zaudēja visos trīs iemetienos un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tāpat minimālu zaudējumu cieta aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži", kas viesos ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Česke Budejovices "Motor". Galviņš 17 minūtēs un 29 sekundēs statistikas ailēs neatzīmējās, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Čehijas spēcīgākajā līgā spēlē 14 komandas. Covid-19 pandēmijas dēļ vienības aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu - no 17 līdz 21 mačam.

No latviešu komandām visaugstāk tabulā ir "Ocelārži", kas ar 47 punktiem 18 spēlēs ir līdere.