Slāvu kausa sacensībās Eidukai uzvara arī 10 km brīvajā stilā

Patrīcija Eiduka
Patrīcija Eiduka Foto: Publicitātes foto

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Zakopanē izcīnīja uzvaru Slāvu kausa sacensībās desmit kilometru distancē brīvajā stilā.

Eiduka svētdien finišēja pēc 26 minūtēm un 9,1 sekundes, uz goda pjedestāla atstājot aiz sevis divas mājinieces.

Otrās vietas ieguvēja Karolina Kameta viņai zaudēja vienu minūti un 0,2 sekundes, bet Eliza Rucka bija vienu minūti un 7,3 sekundes lēnāka.

Par svētdienas sniegumu Zakopanē Eiduka nopelnīja 61,99 FIS punktus - tikpat, cik sestdienas piecu kilometru distancē klasiskajā stilā, kur arī izcīnīja uzvaru.

Divu dienu sacensībās Slāvu kausā sieviešu konkurencē pārsvarā sacentās junioru vecuma slēpotājas, piedaloties astoņu valstu - Latvijas, Polijas, Čehijas, Slovākijas, Rumānijas, Bosnijas un Hercegovinas, Bulgārijas un Horvātijas - sportistēm.

Eiduka pagājušajā svētdienā izcīnīja astoto vietu Pasaules kausa sacensībās, kas ir Latvijas distanču slēpošanas vēsturē visu laiku labākais rezultāts. Latvijas sportiste turpina gatavoties prestižajam "Tour de Ski" seriālam, kurā veiks daļu no posmiem.