Gutkovskis ziemas pārtraukumā dodas ar otro vietu Polijas ekstraklases kopvērtējumā

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis Foto: rakow.com

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" komanda svētdien cīnījās neizšķirti Polijas ekstraklases 14.kārtas spēlē, kas bija pēdējā pirms ziemas pārtraukuma.

"Rakow" viesos spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Glivices "Piast".

Gutkovskis bija "Rakow" komandas pamatsastāvā un septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām tika nomainīts.

Citā svētdienas spēlē rezervē palika vārtsargs Pāvels Šteinbors, kura pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" mājās ar 1:0 (0:0) uzvarēja Zabžes "Gornik".

Jau ziņots, ka pussargs Kristers Tobers sestdien spēlēja visas 90 minūtes, kamēr viņa pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" viesos ar 3:0 pieveica Krakovas "Cracovia".

Ar 28 punktiem 14 mačos "Rakow" atrodas otrajā vietā turnīra tabulā, "Jagiellonia" ar 20 punktiem ieņem septīto vietu, bet "Lechia" ar 19 punktiem ir astotā.

Ekstraklasē pārtraukums būs līdz janvāra beigām.