Hārtlija vadītās "Avangard" un "Kuņluņ Red Star" mačs kļuvis par vienu no rupjākajiem šajā KHL sezonā

Bobs Hārtlijs (centrā)
Bobs Hārtlijs (centrā) Foto: hawk.ru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pirmdienas spēle starp Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas "Avangard" un Pekinas "Kuņluņ Red Star" kļuvusi par vienu no rupjākajām šajā sezonā.

Mitiščos aizvadītajā mačā ar 5:1 uzvarēja "Avangard", bet interesantākais notika ārpus ledus laukuma, jo kopumā abas komandas nopelnīja 104 soda minūtes.

Lauvas tiesa soda minūšu tika nopelnītas trešajā trešdaļā, kad "Avangard" spēlētājs Kļims Kostins "Kuņluņ Red Star" pārstāvim Ītenam Verekam izrāva no rokām nūju. Pēc tam viņš to aizmeta uz Pekinas komandas rezervistu soliņa pusi.

Atbildi parādā nepalika arī "Kuņluņ Red Star", kuras galvenais treneris Aleksejs Kovaļovs pretinieku rezervistu soliņa virzienā meta ūdens pudeli.

Gan Kostins, gan Kovaļovs saņēma noraidījumu līdz spēles beigām. Tādu pašu sodu piešķīra arī "Avangard" trenerim Dmitrijam Rjabikinam.

Spēles otrajā trešdaļā notika kautiņš starp diviem spēlētājiem, kas arī papildināja kopējo soda minūšu vezumu.