Anglijas kausa pusfinālā norisināsies Mančestras derbijs

Mančestras "City" un "United" spēlētāji
Mančestras "City" un "United" spēlētāji Foto: EPA/Scanpix

Futbola grands Mančestras "United" trešdien pārvarēja Anglijas līgas kausa ceturtdaļfinālu un pusfinālā nopelnīja iespēju tikties ar titulēto Mančestras "City".

"United" viesos ar 2:0 (0:0) uzvarēja Liverpūles "Everton".

Abas komandas teju līdz spēles beigām spēkojās līdzīgi, taču 88.minūtē rezultātu atklāja pieredzējušais Edisons Kavani. Tikmēr kompensācijas laika sestajā minūtē otros vārtus "United" labā guva Antonī Marsiāls.

Kavani tie bija ceturtie vārti "United" rindās kopš pievienošanās Anglijas klubam.

"Kavani vārti nebija slikti. Viņš ir labs uzbrucējs," pēc uzvaras pauda "United" treneris Ūle Gunnars Sūlšērs. "Spēlēs, kad aizsargājamies, zinām, ka mums ir spēlētāji, kuri var atnest uzvaru."

"United", ieskaitot visu turnīru rezultātus, zaudējumus nav cietusi trīs spēles pēc kārtas. Anglijas līgas kausu klubam pēdējo reizi izdevās izcīnīt 2017.gadā, kad arī svinēta uzvara UEFA Eiropas līgas turnīrā.

Pusfinālā "United" tiksies ar citu Mančestras klubu "City".

Citā ceturtdaļfināla spēlē Totenhemas "Hotspur" viesos ar 3:1 (1:0) uzvarēja Stokas "City".

Gerets Beils 22.minūtē vadībā izvirzīja viesus, taču Džordans Tompsons otrā puslaika astotajā minūtē panāca neizšķirtu. Bens Deiviss 70.minūtē nodrošināja "Hotspur" uzvaru, bet trešos vārtus uzvarētāju labā 81.minūtē guva Harijs Keins.

Pusfinālā "Hotspur" būs jātiekas ar pēc spēka otrās līgas komandu "Brentford".

Zīmīgi, ka Deiviss "Hotspur" komandā iepriekšējo reizi vārtus guva 2017.gadā.

Pusfināli paredzēti 4.janvārī, bet fināls 25.aprīlī.

Pagājušajā sezonā Anglijas līgas kausu izcīnīja Mančestras "City", kas to paveica jau trešo reizi pēc kārtas.

"Liverpool" ar astoņām uzvarām ir tituliem bagātākā šī turnīra vienība, tālāk ar septiņām trofejām seko "City", bet pa piecām ir "United", Londonas "Chelsea" un "Aston Villa".