Video ⟩ Dzierkals "samizo" Maskavas "Spartak" kapteini (3)

Mārtiņš Dzierkals

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēles pēdējā minūtē izkāvās ar Maskavas "Spartak" kapteini Sergeju Širokovu, pārliecinoši uzvarot šajā dūru cīņā.

Kautiņš izcēlās mača pamatlaika pēdējā minūtē. Širokovu saniknoja Dzierkala brīvās cīņas cienīgais tvēriens ap pretinieka kaklu, kura dēļ krievu uzbrucējam no galvas nokrita aizsargķivere.

Latvietis uzreiz atbildēja aicinājumam kauties, duelī izcīnot pārliecinošu uzvaru.

Dzierkals šajā spēlē izcēlās ar Gordija Hova vārdā nosaukto "hat-trick" jeb gūtiem vārtiem, rezultatīvu piespēli un kautiņu.

Rīgas "Dinamo" pret "Spartak" izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 5:2, trīs rezultatīvas piespēles iekrājot Mikam Indrašim.

Rīgas klubs ar 19 punktiem 39 mačos ieņem pēdējo vietu līgā, kamēr "Spartak" ar 44 punktiem 41 spēlē atrodama septītajā pozīcijā Rietumu konferencē.